Dlaczego Polacy powinni kochać swoja Ojczyznę

W dniu 14 listopada 2012 roku na Uniwersytecie Dzieci Bogdana Jańskiego odbył się kolejny wykład dla przedszkolaków biorących udział w tym projekcie edukacyjnym, w którym uczestniczą również nasze starszaki.

Tematyka wykładu „Dlaczego Polacy powinni kochać swoją Ojczyznę?” nawiązuje do obchodzonego dnia 11 listopada Święta Odzyskania Niepodległości. Wykład poprowadził dr Roman Gawrych – pracownik naukowo-dydaktyczny uczelni, pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi.
Dlaczego Polacy powinni kochać swoją ojczyznę? Nam dorosłym odpowiedź na to pytanie nie wydaje się tak prosta. Inaczej odpowiadały dzieci – za góry, za morze, za las… Proste odpowiedzi, które pokazują prawdę o miłości. Spotkanie było wspaniałą okazją do wspólnego śpiewania przy dźwiękach akordeonu.

Data powstania: środa, 28 lis 2012 22:36
Data opublikowania: środa, 28 lis 2012 22:37