Pasowanie maluszków

22 listopada maluszki zostały uroczyście przyjęte w poczet przedszkolaków naszego przedszkola.

Nasi najmłodsi wychowankowie zaprezentowali swój pierwszy program artystyczny – śpiewając piosenki i recytując wierszyki. Żeby zasłużyć na tytuł prawdziwego przedszkolaka maluszki musiały wykonać też nie lada zadania – pokazać, że potrafią pięknie posegregować zabawki, lubią jeść owoce. Zgromadzeni goście byli zachwyceni występem dzieci nagradzając je gromkimi brawami. Następnie Rodzice i ich pociechy złożyli uroczystą przysięgę. Wzruszającym momentem była chwila pasowania wielkim czerwonym cukierkiem przez Panią Dyrektor Jadwigę Juchniewicz. Od tego momentu każdy maluch stawał się prawdziwym, dzielnym przedszkolakiem. Uroczystość zakończyła się wręczeniem dyplomów oraz znaczków z logo naszego przedszkola oraz słodkim poczęstunkiem.

Data powstania: środa, 28 lis 2012 22:39
Data opublikowania: środa, 28 lis 2012 22:40