Wielkie pieczenie w czterolatkach

Dziecko jako mały odkrywca wszystko chce przetestować i sprawdzić samo. Wszelkie kulinarne zadania mogą być doskonałym polem doświadczalnym dla naszych pociech.

Dlatego też nasze przedszkole przystąpiło do projektu „Cała Polska piecze z dziećmi". W jego ramach wszystkie nasze przedszkolaki będą ubijać, mieszać, miksować, dekorować, no i oczywiście zjadać kolorowe pyszności. Przygodę z babeczkami rozpoczęły czterolatki. Zakładanie fartuszków, oczywiście mycie rączek i już zabieramy się do pracy. Oj działo się. Mikser pracował na najwyższych obrotach, dzieciaki sprawnie dolewały mleko i wrzucały do miski kolejne produkty. Ach, z jaką niecierpliwością czterolatki czekały na efekty swojej pracy. Wystudzone babeczki wystarczyło już tylko udekorować i można było śmiało brać się za jedzenie. A na koniec, cóż,  zostały tylko......okruszki :)

Data powstania: środa, 28 lis 2012 22:40
Data opublikowania: środa, 28 lis 2012 22:41