Przedszkolaki na wycieczce w banku

W dniu 18.09. 2012 dzieci z grupy IV wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę. Odwiedziliśmy Alior Bank w Łomży.

Na miejscu czekała już na nas pani Bankier Joanna Zalewska, która serdecznie nas powitała, następnie opowiedziała o pracy swojej i innych pracowników banku. Z zaciekawienim słuchaliśmy tych opowieści. Następnie zwiedziliśmy Dział Obsługi Klienta, odkrywając świat finansów. Dowiedzieliśmy się gdzie są przechowywane pieniądze, poznaliśmy zasady działania bankomatu i kart kredytowych. Najwięcej emocji  wzbudziła jednak liczarka do pieniędzy, przedszkolaki miały możliwość przeliczenia prawdziwych banknotów. Dla małych klientów pracownicy banku przekazali małe niespodzianki. A my wręczyliśmy Pani dyrektor i innym pracownikom piękne, samodzielnie wykonane laurki. Myślimy, że warto już najmłodszych przedszkolaków wprowadzać w świat finansów, gdyż idea mądrego gospodarowania pieniędzmi zaowocuje w przyszłości trafnymi decyzjami finansowymi.

Data powstania: niedziela, 14 paź 2012 21:37
Data opublikowania: niedziela, 14 paź 2012 21:39