Przedszkolaki w PWSIP

Dnia 6 listopada nasze sześciolatki wzięły udział w uroczystej inauguracji roku akademickiego 3. edycji Akademii Przedszkolaka w PWSIP w Łomży. Zanim dostąpiły aktu pasowania musiały zdać egzamin wstępny, który polegał na zaprezentowaniu własnych umiejętności scenicznych. Oczywiście przedszkolaki nie zawiodły zaśpiewały, zatańczyły aż miło było patrzeć. Dopiero wówczas Jego Magnificencja Rektor PWSIP, dr hab. Robert Charmas każde dziecko pasował rektorskim berłem na studenta, a towarzysząca mu Pani Prorektor ds. Dydaktyki i Spraw Studenckich, dr Krystyna Leszczewska wręczała nauczycielom znaczki AP dla każdego dziecka uczestniczącego w zajęciach. Przed najmłodszymi studentami zajęcia z chemii, wychowania fizycznego, technologii żywności, bezpieczeństwa w Internecie… i wiele innych.
Data powstania: niedziela, 11 lis 2012 17:40
Data opublikowania: niedziela, 11 lis 2012 17:40