Imieniny biskupa Janusza Stepnowskiego

W środę, 21. listopada biskup Janusz Stepnowski obchodził imieniny. Z tej okazji dzieci z Przedszkola Publicznego nr 5 w Łomży z samego rana odwiedziły Jego Ekscelencję i wręczyły imieninowe prezenty.

Oprócz własnoręcznie zrobionego i pięknie ozdobionego serca, maluchy podarowały Mu kwiaty i swoje szczere uśmiechy. Zaprezentowały program artystyczny, do którego przygotowywały się od kilku dni. Radosne wierszyki i piosenki umilały to niezwykłe spotkanie.

- Jestem bardzo zaskoczony i szczęśliwy, że odwiedziły mnie dzieci. Na dodatek tak pięknie się przygotowały do tego spotkania. To bardzo wzruszające i na pewno na długo zapamiętam ten dzień, właśnie dzięki nim – powiedział biskup Janusz Stepnowski.

Na koniec przedszkolaki w ramach podziękowania dostały od biskupa słodkie upominki.

Data powstania: piątek, 23 lis 2012 19:55
Data opublikowania: piątek, 23 lis 2012 19:56