Tobie Mamo

TOBIE MAMO Twój ciepły śmiech otulał mnie, kołysząc moje sny. Oddałaś mi najlepsze dni młodości swojej blask. Tobie Mamo za skrywany smutek i żal; Tobie Mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie Mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; bukiet kwiatów polnych łąk... Byłaś jak łzy zabrane mi w bezsennych nocy czas. Byłaś jak dzień, jak zwiewny sen, pognany wiatrem gdzieś.. Tobie Mamo za skrywany smutek i żal; Tobie Mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie Mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; bukiet kwiatów polnych łąk... I kiedy dziś syn mój tuląc się łka, to czuje, że to jestem ja. I pragnę mu tak wiele od siebie dać, jak kiedyś Ty dawałaś mi.. Tobie Mamo za skrywany smutek i żal; Tobie Mamo za Twój uśmiech poprzez łzy; Tobie Mamo tak jak dawniej z dziecinnych rąk; bukiet kwiatów polnych łąk...
Data powstania: sobota, 26 maj 2012 00:28
Data opublikowania: sobota, 26 maj 2012 00:31