Za "Kolorowe jarmarki" III miejsce

Dnia 25 maja 2012 roku w Miejskim Domu Kultury Domu Środowisk Twórczych odbył się V FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ BIG BIT 2012.

Tegoroczna edycja festiwalu poświęcona była repertuarowi dwóch zasłużonych dla polskiej piosenki wokalistek Maryli Rodowicz i Majki Jeżowskiej. Z naszego przedszkola w  FESTIWALU udział wzięły dwie solistki Madzia Jemielita i Madzia Książek. Solistkom towarzyszyli gitarzyści, chórki, Cyganie tworząc podczas występu wielki show. Wysiłki nie poszły na marne i Madzia Jemielita w kategorii I piosenką "Kolorowe jarmarki" wyśpiewała III miejsce , a Madzia Książek za piosenkę "Kolorowe dzieci" zdobyła Wyróżnienie. GRATULUJEMY !!!. Madzia Jemielita zaśpiewa na koncercie laureatów w ramach festynu SŁONECZNA ESTRADA na Starym Rynku w dniu 1 czerwca 2012 roku.

Oto pełna lista dzieci , które wystąpiły wspólnie z solistkami:
-zespół Madzi Jemielita: Adrian Chojnowski, Dawid Boguski, Antoś Śmiechowski, Weronika Gontarska, Wiktoria Czerniak, Kamilka Popkowska, Kornelia Łada, Radek Wiski.
-zespół Madzi Książek: Witkoria Bugowska, Magda Jamielita, Piotr Milewski, Dawid Świderski, Lena Sęk, Martynma Frąckiewicz, Kasia Małachowska, Julia i Weronika Szymańskie.

Data powstania: środa, 30 maj 2012 22:49
Data opublikowania: środa, 30 maj 2012 22:50