Zaczęliśmy zajęcia na basenie!

Po raz drugi nasze przedszkole przystępuje do realizacji bezpłatnego Programu "PODWODNE PRZEDSZKOLE" pod patronetem Prezydenta Miasta Łomża. Pierwsze zajęcia odbyły się w poniedziałek 17 września 2012r. o godzinie 9:30 na Pływalni Nr 2 w Łomży przy ul.Wyszyńskiego 15. Kolejne zajęcia odbywać się będą także w poniedziałki o tej samej godzinie. W zajęciach uczestniczą dzieci ze wszystkich grup. Dzieci z grupy trzylatków i czterolatków chodzą na zmianę i mają zajęcia w niecce zwanej "pod grzybkiem". Grupa trzylatków i czterolatków nie może przekroczyć dziesięciorga dzieci. Podobnie, czyli na zmianę, uczestniczą w zajęciach na basenie dzieci pięcioletnie i sześcioletnie, które maja zajęcia w niecce płytkiej tj. o głębokości nie przekraczającej 110cm. W tej grupie wiekowej liczba dzieci nie może przekroczyć 15 dzieci. Każde dziecko, uczestnik zajęć, powinno być wyposażone w strój kąpielowy, majteczki na zmianę, czepek, klapki, ręcznik. Strój kąpielowy lub spodenki kąpielowe mogą być założone dziecku w domu rano w dniu wyjścia na zajęcia. Pozostałe rzeczy powinny być spakowane w plecaczek lub woreczek, który dziecko będzie mogło samodzielnie nosić. Nauczycielki z poszczególnych grup udzielają bliższych informacji na temat harmonogramu zajęć i podziału na grupy.
Data powstania: sobota, 15 wrz 2012 13:22
Data opublikowania: sobota, 15 wrz 2012 13:22