Pomóż Filipkowi

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji charytatywnej "Zbieramy nakrętki dla Filipka". Filipek to ciężko chory chłopiec, któremu każdy z nas może pomóc właśnie poprzez zbieranie nakrętek. Nie bądźmy obojętni! Nakrętki zbierane są w każdej grupie. Akcję zbierania nakrętek organizuje Telewizja NAREW w Łomży.

Telewizja Narew w Łomży organizuje zbiórkę nakrętek dla chorego ośmioletniego Filipa.

Jak podaje łomżyński portal narew.info ośmioletni Filip z podłomżyńskiej miejscowości Młynik, choruje na nowotwór.

Możecie Państwo mu pomóc, przynosząc plastikowe nakrętki i wysyłając je do połączonych redakcji portalu tygodnika Narew i Telewizji Narew przy Starym Rynku 13 w Łomży. Od poniedziałku do piątku w godz. od 8-16 oraz w soboty od 9 do 13.

Tygodniowy koszt leczenia chłopca to 1000 zł. Każda nakrętka będzie dla Filipa i jego rodziców na wagę złota.
Data powstania: niedziela, 14 paź 2012 21:32
Data opublikowania: niedziela, 14 paź 2012 21:34